PI5A100WEX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PI5A100WEX
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
Duomenų lapai: PI5A100WEX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PI5A100WEX specifikacijos
Dalies numeris PI5A100WEX Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 96833 pcs Duomenų lapas PI5A100WEX.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 2 V ~ 6 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 15ns, 7ns Perjungti grandinę SPDT
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC Serija -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai PI5A100WEXDIDKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 10 Ohm Grandinių skaičius 4
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 2:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 4 Circuit IC Switch 2:1 10 Ohm 16-SOIC Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 10µA (Typ)
Šriftas -100dB @ 10MHz Įkrovimo įkrova 10pC (Max)
Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 800 mOhm Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 8pF, 14pF
Bazinės dalies numeris PI5A100 -3db juostos plotis 230MHz