PI5A100QE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PI5A100QE
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
Duomenų lapai: PI5A100QE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
97 pcs
194 pcs
582 pcs
  • Pranešimas
PI5A100QE specifikacijos
Dalies numeris PI5A100QE Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 89826 pcs Duomenų lapas PI5A100QE.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 2 V ~ 6 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 15ns, 7ns Perjungti grandinę SPDT
Tiekėjo prietaisų paketas 16-QSOP Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Atsparumas vietoje (maks.) 10 Ohm
Grandinių skaičius 4 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 2:1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 4 Circuit IC Switch 2:1 10 Ohm 16-QSOP
Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 10µA (Typ) Šriftas -100dB @ 10MHz
Įkrovimo įkrova 10pC (Max) Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 800 mOhm
Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 8pF, 14pF Bazinės dalies numeris PI5A100
-3db juostos plotis 230MHz