PDS5100H-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS5100H-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDS5100H-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5
Duomenų lapai: PDS5100H-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PDS5100H-13 specifikacijos
Dalies numeris PDS5100H-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 98760 pcs Duomenų lapas PDS5100H-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 710mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė PowerDI™ 5 Kiti vardai PDS5100HDICT
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3.5µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A