PDS4150Q-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS4150Q-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDS4150Q-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI5
Duomenų lapai: PDS4150Q-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
PDS4150Q-13 specifikacijos
Dalies numeris PDS4150Q-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 87907 pcs Duomenų lapas PDS4150Q-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 810mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė PowerDI™ 5 Kiti vardai PDS4150Q-13DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 150V 4A Surface Mount PowerDI™ 5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 4A