PDS3200-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS3200-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDS3200-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5
Duomenų lapai: PDS3200-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PDS3200-13 specifikacijos
Dalies numeris PDS3200-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 78535 pcs Duomenų lapas PDS3200-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 780mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė PowerDI™ 5 Kiti vardai PDS3200DICT
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 200V 3A Surface Mount PowerDI™ 5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A