PDS3100-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS3100-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDS3100-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERDI5
Duomenų lapai: PDS3100-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
PDS3100-13 specifikacijos
Dalies numeris PDS3100-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERDI5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 178823 pcs Duomenų lapas PDS3100-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 760mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė PowerDI™ 5 Kiti vardai PDS310013
PDS3100DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Surface Mount PowerDI™ 5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A