PDC500003
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDC500003 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDC500003
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 125.000MHZ PECL SMD
Duomenų lapai: PDC500003.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PDC500003 specifikacijos
Dalies numeris PDC500003 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 125.000MHZ PECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12825 pcs Duomenų lapas PDC500003.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ PD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis PECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA