PDC500-1024F
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDC500-1024F
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 24V 500W
Duomenų lapai: PDC500-1024F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PDC500-1024F specifikacijos
Dalies numeris PDC500-1024F Gamintojas Bel
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 24V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5162 pcs Duomenų lapas PDC500-1024F.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Dydis / Matmenys 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
Serija PDC500 Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Rack Mount
Efektyvumas 75% Dabartinis - išvestis (maks.) 21A