PBF620010
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PBF620010 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBF620010
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 156.25MHZ PECL SMD
Duomenų lapai: PBF620010.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PBF620010 specifikacijos
Dalies numeris PBF620010 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 156.25MHZ PECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11796 pcs Duomenų lapas PBF620010.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ PB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis PECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA