PBF550004
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PBF550004 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBF550004
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 155.52MHZ PECL SMD
Duomenų lapai: PBF550004.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PBF550004 specifikacijos
Dalies numeris PBF550004 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 155.52MHZ PECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13075 pcs Duomenų lapas PBF550004.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ PB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis PECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 155.52MHz
Išsamus aprašymas 155.52MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA