NX71C50001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX71C50001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX71C50001
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: NX71C50001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
NX71C50001 specifikacijos
Dalies numeris NX71C50001 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62023 pcs Duomenų lapas NX71C50001.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ NX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai NX71C50001TR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 40mA Bazinis rezonatorius Crystal