NX7125003Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX7125003Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX7125003Z
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: NX7125003Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NX7125003Z specifikacijos
Dalies numeris NX7125003Z Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79796 pcs Duomenų lapas NX7125003Z.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ NX
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai NX7125003ZDKR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 40mA Bazinis rezonatorius Crystal