NX53D3301Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX53D3301Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX53D3301Z
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 133.333333MHZ - SMD
Duomenų lapai: NX53D3301Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
NX53D3301Z specifikacijos
Dalies numeris NX53D3301Z Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 21055 pcs Duomenų lapas NX53D3301Z.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ NX
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis -
Kiti vardai NX53D3301ZDKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 133.333333MHz
Išsamus aprašymas 133.333333MHz XO (Standard) Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 70mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 40mA Bazinis rezonatorius Crystal