NX51500001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX51500001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX51500001
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: NX51500001.pdf
  • Pranešimas
NX51500001 specifikacijos
Dalies numeris NX51500001 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66688 pcs Duomenų lapas NX51500001.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ NX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai NX51500001TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 40mA Bazinis rezonatorius Crystal