NX5011C0056.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX5011C0056.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX5011C0056.000000
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 56.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: NX5011C0056.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
NX5011C0056.000000 specifikacijos
Dalies numeris NX5011C0056.000000 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 56.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54861 pcs Duomenų lapas NX5011C0056.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ NX
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 56MHz Išsamus aprašymas 56MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 40mA