NX5011B0125.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX5011B0125.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX5011B0125.000000
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.NX5011B0125.000000.pdf2.NX5011B0125.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
NX5011B0125.000000 specifikacijos
Dalies numeris NX5011B0125.000000 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44074 pcs Duomenų lapas 1.NX5011B0125.000000.pdf2.NX5011B0125.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ NX
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai NX5011B0125.000000DKR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 40mA Bazinis rezonatorius Crystal