MMBD3004S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBD3004S-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBD3004S-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
Duomenų lapai: MMBD3004S-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMBD3004S-7 specifikacijos
Dalies numeris MMBD3004S-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5113 pcs Duomenų lapas MMBD3004S-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.25V @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 50ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai MMBD3004SDITR Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 225mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 240V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 225mA (DC)
Bazinės dalies numeris MMBD3004
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMBD301-TP
MMBD301-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200MW SOT23-3
Sandelyje: 1791634 pcs
parsisiųsti: MMBD301-TP.pdf
RFQ
MMBD301LT3
MMBD301LT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200MW 30V SOT-23
Sandelyje: 5272 pcs
parsisiųsti: MMBD301LT3.pdf
RFQ
MMBD3004S-7-F
MMBD3004S-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23