MMBD3004S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBD3004S-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBD3004S-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
Duomenų lapai: MMBD3004S-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MMBD3004S-7-F specifikacijos
Dalies numeris MMBD3004S-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1174762 pcs Duomenų lapas MMBD3004S-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.25V @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 50ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai MMBD3004S-FDICT Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 225mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 240V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 225mA (DC)