MBRM5100-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRM5100-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRM5100-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 5A
Duomenų lapai: MBRM5100-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBRM5100-13 specifikacijos
Dalies numeris MBRM5100-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5326 pcs Duomenų lapas MBRM5100-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 810mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas Powermite 3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Powermite®3 Kiti vardai MBRM510013
MBRM5100DICT
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 5A Surface Mount Powermite 3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A