MBRM3100-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRM3100-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRM3100-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A
Duomenų lapai: MBRM3100-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBRM3100-13 specifikacijos
Dalies numeris MBRM3100-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4886 pcs Duomenų lapas MBRM3100-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 760mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas Powermite 3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Powermite®3 Kiti vardai MBRM3100DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Surface Mount Powermite 3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A
Talpa @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris MBRM3100