MBR20200CTF-E1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR20200CTF-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Duomenų lapai: MBR20200CTF-E1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
MBR20200CTF-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR20200CTF-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 155218 pcs Duomenų lapas MBR20200CTF-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A