MBR20200CT-G1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR20200CT-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Duomenų lapai: MBR20200CT-G1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBR20200CT-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR20200CT-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 81828 pcs Duomenų lapas MBR20200CT-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR20200CTHC0G
MBR20200CTHC0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Sandelyje: 925241 pcs
parsisiųsti: MBR20200CTHC0G.pdf
RFQ
MBR20200CT-BP
MBR20200CT-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20A 200V TO-220AB
Sandelyje: 137264 pcs
parsisiųsti: MBR20200CT-BP.pdf
RFQ
MBR20200CT
MBR20200CT
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: MBR20200CT.pdf
MBR20200CT-1
MBR20200CT-1
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V TO262
parsisiųsti: MBR20200CT-1.pdf
MBR20200CT-LJ
MBR20200CT-LJ
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY 200V 10A TO220AB
parsisiųsti: MBR20200CT-LJ.pdf
MBR20200CT C0G
MBR20200CT C0G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 20A TO220AB
parsisiųsti: MBR20200CT C0G.pdf
parsisiųsti: MBR20200CT.pdf
MBR20200CT-E1
MBR20200CT-E1
parsisiųsti: MBR20200CT-E1.pdf
MBR20200CTG
MBR20200CTG