MBR15100CTF-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR15100CTF-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTT 100V TO220F
Duomenų lapai: MBR15100CTF-E1.pdf
  • Pranešimas
MBR15100CTF-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR15100CTF-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTT 100V TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4379 pcs Duomenų lapas MBR15100CTF-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 850mV @ 7.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 7.5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 7.5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR15200
MBR15200
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V TO220AC
Sandelyje: 195021 pcs
parsisiųsti: MBR15200.pdf
RFQ
MBR15100CT-E1
MBR15100CT-E1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Sandelyje: 4013 pcs
parsisiųsti: MBR15100CT-E1.pdf
RFQ
MBR15100CT C0G
MBR15100CT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)