MBR15100CT-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR15100CT-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Duomenų lapai: MBR15100CT-G1.pdf
  • Pranešimas
MBR15100CT-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR15100CT-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5669 pcs Duomenų lapas MBR15100CT-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 850mV @ 7.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 7.5A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 7.5A