LMN400E01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LMN400E01-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMN400E01-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-363
Duomenų lapai: LMN400E01-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMN400E01-7 specifikacijos
Dalies numeris LMN400E01-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 340286 pcs Duomenų lapas LMN400E01-7.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V PNP, 60V N-Channel Tranzistoriaus tipas PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased