LMN200B01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LMN200B01-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMN200B01-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MCU LOAD SWITCH 200MA SOT-26
Duomenų lapai: LMN200B01-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMN200B01-7 specifikacijos
Dalies numeris LMN200B01-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MCU LOAD SWITCH 200MA SOT-26 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 367859 pcs Duomenų lapas LMN200B01-7.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V PNP, 60V N-Channel Tranzistoriaus tipas PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-26 Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Kiti vardai LMN200B01DICT Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Transistor Load Switch PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased 50V PNP, 60V N-Channel 200mA PNP, 115mA N-Channel Surface Mount SOT-26
Dabartinis įvertinimas 200mA PNP, 115mA N-Channel Bazinės dalies numeris LMN200