GC0800053
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GC0800053 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GC0800053
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: GC0800053.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GC0800053 specifikacijos
Dalies numeris GC0800053 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153795 pcs Duomenų lapas GC0800053.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Serija SaRonix-eCera™ GC Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė HC-49/US
Kiti vardai GC0800053CT Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.165" (4.20mm) Dažnio tolerancija ±50ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 8MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 8MHz ±50ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US