GC0800002
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GC0800002 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GC0800002
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: GC0800002.pdf
  • Pranešimas
GC0800002 specifikacijos
Dalies numeris GC0800002 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 233235 pcs Duomenų lapas GC0800002.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Serija SaRonix-eCera™ GC Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49/US
Kiti vardai GC0800002TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.165" (4.20mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 8MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms Išsamus aprašymas 8MHz ±20ppm Crystal 18pF 100 Ohms HC-49/US