FL374WFMR1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL374WFMR1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL374WFMR1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 37.4000MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: FL374WFMR1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FL374WFMR1 specifikacijos
Dalies numeris FL374WFMR1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 37.4000MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153417 pcs Duomenų lapas FL374WFMR1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FL Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FL374WFMR1DKR Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 8pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.031" (0.78mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 37.4MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 Ohms Išsamus aprašymas 37.4MHz ±10ppm Crystal 8pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FL374WFBR1
FL374WFBR1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD
Sandelyje: 203101 pcs
parsisiųsti: FL374WFBR1.pdf
RFQ
FL3H2
FL3H2
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 2A 27KVAC
Sandelyje: 3727 pcs
parsisiųsti: FL3H2.pdf
RFQ
FL3840015Z
FL3840015Z
apibūdinimas: CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD
parsisiųsti: FL3840015Z.pdf
FL3H1
FL3H1
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 1A 27KVAC