FL3740015
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL3740015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL3740015
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 37.4MHZ 16PF SMD
Duomenų lapai: 1.FL3740015.pdf2.FL3740015.pdf
  • Pranešimas
FL3740015 specifikacijos
Dalies numeris FL3740015 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 37.4MHZ 16PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 192355 pcs Duomenų lapas 1.FL3740015.pdf2.FL3740015.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FL Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FL3740015TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 16pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±15ppm Dažnumas 37.4MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms Išsamus aprašymas 37.4MHz ±10ppm Crystal 16pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead