FK2500067
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500067 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FK2500067
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: FK2500067.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FK2500067 specifikacijos
Dalies numeris FK2500067 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84215 pcs Duomenų lapas FK2500067.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SaRonix-eCera™ FK
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai FK2500067CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.045" (1.15mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FK2600017
FK2600017
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 26.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 19523 pcs
parsisiųsti: FK2600017.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD