FK2500022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500022 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FK2500022
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
  • Pranešimas
FK2500022 specifikacijos
Dalies numeris FK2500022 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110055 pcs Duomenų lapas 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
Įveskite XO (Standard) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
"Shell" stilius 3.3V Serija SaRonix-eCera™ FK
RoHS statusas Bulk Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Gamintojo kodas FK2500022 Aukštis - sėdi (maks.) 0.045" (1.15mm)
Dažnio tolerancija ±50ppm Dažnumas - 1 rezultatas 10µA
Dažnumas 25MHz Išplėstas aprašymas 25MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable
apibūdinimas OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) CMOS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10mA