FD4000136
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD4000136 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD4000136
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FD4000136.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FD4000136 specifikacijos
Dalies numeris FD4000136 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15803 pcs Duomenų lapas FD4000136.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 40MHz
Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FD400R07PE4RB6BOSA1
FD400R07PE4RB6BOSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IGBT MODULE VCES 650V 400A
Sandelyje: 423 pcs
parsisiųsti: FD400R07PE4RB6BOSA1.pdf
RFQ
FD400R33KF2CNOSA1
FD400R33KF2CNOSA1
Sandelyje: 78 pcs
parsisiųsti: FD400R33KF2CNOSA1.pdf
RFQ
FD4-56
FD4-56
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Sandelyje: 11876 pcs
parsisiųsti: FD4-56.pdf
FD401R17KF6C_B2
FD401R17KF6C_B2
apibūdinimas: IGBT MODULE VCES 1700V 400A