FD4000106
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD4000106 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD4000106
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FD4000106.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FD4000106 specifikacijos
Dalies numeris FD4000106 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17835 pcs Duomenų lapas FD4000106.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 40MHz
Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FD4000121
FD4000121
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 19302 pcs
parsisiųsti: FD4000121.pdf
RFQ
Sandelyje: 20855 pcs
parsisiųsti: FD4000119.pdf
RFQ
FD4-20
FD4-20
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
parsisiųsti: FD4-20.pdf
FD4-24
FD4-24
Gamintojai: Triad Magnetics
parsisiųsti: FD4-24.pdf
FD4-36
FD4-36
parsisiųsti: FD4-36.pdf
FD4-48
FD4-48
parsisiųsti: FD4-48.pdf
FD400R07PE4RB6BOSA1
FD400R07PE4RB6BOSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IGBT MODULE VCES 650V 400A
Sandelyje: 423 pcs
parsisiųsti: FD400R07PE4RB6BOSA1.pdf
FD4-28
FD4-28
parsisiųsti: FD4-28.pdf
FD4-56
FD4-56
parsisiųsti: FD4-56.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus