DMP6350S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP6350S-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMP6350S-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET PCH 60V 1.5A SOT23
Duomenų lapai: DMP6350S-13.pdf
  • Pranešimas
DMP6350S-13 specifikacijos
Dalies numeris DMP6350S-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET PCH 60V 1.5A SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 390316 pcs Duomenų lapas DMP6350S-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 900mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 720mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 206pF @ 30V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 4.1nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas P-Channel 60V 1.5A (Ta) 720mW (Ta) Surface Mount SOT-23 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.5A (Ta)