DMP6250SE-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP6250SE-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMP6250SE-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 60V 2.1A SOT223
Duomenų lapai: DMP6250SE-13.pdf
  • Pranešimas
DMP6250SE-13 specifikacijos
Dalies numeris DMP6250SE-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 60V 2.1A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175220 pcs Duomenų lapas DMP6250SE-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 1A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.8W (Ta), 14W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Kiti vardai DMP6250SE-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 551pF @ 30V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 9.7nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V Išsamus aprašymas P-Channel 60V 2.1A (Ta) 1.8W (Ta), 14W (Tc) Surface Mount SOT-223
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.1A (Ta) Bazinės dalies numeris DMP6250