DMP2008UFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP2008UFG-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMP2008UFG-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 20V 14A POWERDI
Duomenų lapai: DMP2008UFG-13.pdf
  • Pranešimas
DMP2008UFG-13 specifikacijos
Dalies numeris DMP2008UFG-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 20V 14A POWERDI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228216 pcs Duomenų lapas DMP2008UFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (maks.) ±8V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI3333-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 12A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.4W (Ta), 41W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN Kiti vardai DMP2008UFG-13DI
DMP2008UFG-13DI-ND
DMP2008UFG-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6909pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 72nC @ 4.5V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas P-Channel 20V 14A (Ta), 54A (Tc) 2.4W (Ta), 41W (Tc) Surface Mount PowerDI3333-8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Ta), 54A (Tc)