DMP2005UFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMP2005UFG-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 20V 89A POWERDI3333
Duomenų lapai: DMP2005UFG-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DMP2005UFG-13 specifikacijos
Dalies numeris DMP2005UFG-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 20V 89A POWERDI3333 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 153811 pcs Duomenų lapas DMP2005UFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 900mV @ 250µA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI3333-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 15A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.2W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerVDFN Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4670pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 125nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.8V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas P-Channel 20V 89A (Tc) 2.2W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 89A (Tc)