DMN3007LSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3007LSS-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN3007LSS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
Duomenų lapai: DMN3007LSS-13.pdf
  • Pranešimas
DMN3007LSS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN3007LSS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 159573 pcs Duomenų lapas DMN3007LSS-13.pdf
Įtampa - bandymas 2714pF @ 15V Įtampa - suskirstymas 8-SOP
Vgs (th) (Max) @ Id 7 mOhm @ 15A, 10V Vgs (maks.) 4.5V, 10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Rds On (Max) @ Id, Vgs 16A (Ta)
Polarizacija 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai DMN3007LSS13
DMN3007LSSDITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas DMN3007LSS-13 Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 64.2nC @ 10V
IGBT tipas ±20V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 2.1V @ 250µA
FET funkcija N-Channel Išplėstas aprašymas N-Channel 30V 16A (Ta) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SOP
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) - apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30V Talpa santykio 2.5W (Ta)