DMN2990UFO-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2990UFO-7B
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 750MA X2DFN0604
Duomenų lapai: DMN2990UFO-7B.pdf
  • Pranešimas
DMN2990UFO-7B specifikacijos
Dalies numeris DMN2990UFO-7B Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 750MA X2DFN0604 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 531915 pcs Duomenų lapas DMN2990UFO-7B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (maks.) ±8V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN0604-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 990 mOhm @ 100mA, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 840mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-XFDFN Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 31pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 0.41nC @ 4.5V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 750mA (Ta) 840mW (Ta) Surface Mount X2-DFN0604-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 750mA (Ta)