DMN2028USS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2028USS-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2028USS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 7.3A 8SO
Duomenų lapai: DMN2028USS-13.pdf
  • Pranešimas
DMN2028USS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN2028USS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 7.3A 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228619 pcs Duomenų lapas DMN2028USS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.3V @ 250µA Vgs (maks.) ±8V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 9.4A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.56W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai DMN2028USS-13DITR
DMN2028USS13
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1000pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 11.6nC @ 4.5V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 7.3A (Ta) 1.56W (Ta) Surface Mount 8-SO
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7.3A (Ta)