DMN2027UPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2027UPS-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2027UPS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 10A POWERDI5060
Duomenų lapai: DMN2027UPS-13.pdf
  • Pranešimas
DMN2027UPS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN2027UPS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 10A POWERDI5060 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 210931 pcs Duomenų lapas DMN2027UPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.3V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.5 mOhm @ 9.4A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.1W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai DMN2027UPS-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1091pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 11.6nC @ 4.5V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 2.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 10A (Ta), 36A (Tc) 1.1W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 10A (Ta), 36A (Tc)