DMC4047LSD-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC4047LSD-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMC4047LSD-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SOIC
Duomenų lapai: DMC4047LSD-13.pdf
  • Pranešimas
DMC4047LSD-13 specifikacijos
Dalies numeris DMC4047LSD-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 233738 pcs Duomenų lapas DMC4047LSD-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 6A, 10V
Maitinimas - maks 1.3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai DMC4047LSD-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1060pF @ 20V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 19.1nC @ 10V FET tipas N and P-Channel
FET funkcija Logic Level Gate Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas Mosfet Array N and P-Channel 40V 7A, 5.1A 1.3W Surface Mount 8-SO Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7A, 5.1A