DMC4029SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC4029SSDQ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMC4029SSDQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Duomenų lapai: DMC4029SSDQ-13.pdf
  • Pranešimas
DMC4029SSDQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMC4029SSDQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191829 pcs Duomenų lapas DMC4029SSDQ-13.pdf
Įtampa - bandymas 1060pF @ 20V Įtampa - suskirstymas 8-SOIC
Vgs (th) (Max) @ Id 24 mOhm @ 6A, 10V Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Rds On (Max) @ Id, Vgs 7A, 5.1A
Maitinimas - maks 1.3W Polarizacija 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai DMC4029SSDQ-13DITR
DMC4029SSDQ-13TR
DMC4029SSDQ-13TR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas DMC4029SSDQ-13
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 19.1nC @ 10V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 3V @ 250µA
FET funkcija N and P-Channel Išplėstas aprašymas Mosfet Array N and P-Channel 40V 7A, 5.1A 1.3W Surface Mount 8-SOIC
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) Logic Level Gate apibūdinimas MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 40V