DMC2990UDJ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC2990UDJ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMC2990UDJ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N/P-CH 20V SOT963
Duomenų lapai: DMC2990UDJ-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMC2990UDJ-7 specifikacijos
Dalies numeris DMC2990UDJ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N/P-CH 20V SOT963 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 386379 pcs Duomenų lapas DMC2990UDJ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas SOT-963
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 990 mOhm @ 100mA, 4.5V
Maitinimas - maks 350mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOT-963 Kiti vardai DMC2990UDJ-7DIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 27.6pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 0.5nC @ 4.5V FET tipas N and P-Channel
FET funkcija Logic Level Gate Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V
Išsamus aprašymas Mosfet Array N and P-Channel 20V 450mA, 310mA 350mW Surface Mount SOT-963 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 450mA, 310mA