DMC2700UDMQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC2700UDMQ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMC2700UDMQ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET BVDSS: 8V24V SOT26 T&R 3
Duomenų lapai: DMC2700UDMQ-7.pdf
  • Pranešimas
DMC2700UDMQ-7 specifikacijos
Dalies numeris DMC2700UDMQ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 431053 pcs Duomenų lapas DMC2700UDMQ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas SOT-26
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 600mA, 4.5V, 700 mOhm @ 430mA, 4.5V
Maitinimas - maks 1.12W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 60.67pF @ 16V, 59.76pF @ 16V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 0.74nC @ 4.5V, 0.62nC @ 4.5V
FET tipas N and P-Channel Complementary FET funkcija Standard
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas Mosfet Array N and P-Channel Complementary 20V 1.34A (Ta), 1.14A (Ta) 1.12W (Ta) Surface Mount SOT-26
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.34A (Ta), 1.14A (Ta)