DFLR1200-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLR1200-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLR1200-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GP 200V 1A POWERDI123
Duomenų lapai: DFLR1200-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DFLR1200-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLR1200-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GP 200V 1A POWERDI123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 453152 pcs Duomenų lapas DFLR1200-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai DFLR1200DIDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 1A Surface Mount PowerDI™ 123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A Talpa @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz