DFLF1800-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLF1800-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLF1800-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GP 800V 1A POWERDI123
Duomenų lapai: DFLF1800-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DFLF1800-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLF1800-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GP 800V 1A POWERDI123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 436086 pcs Duomenų lapas DFLF1800-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.35V @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 800V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 500ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė POWERDI®123
Kiti vardai DFLF1800-7DICT Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 800V 1A Surface Mount PowerDI™ 123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 800V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A