DDZ33DSF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ33DSF-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ33DSF-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 32.3V 500MW SOD323F
Duomenų lapai: DDZ33DSF-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ33DSF-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ33DSF-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 32.3V 500MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4400080 pcs Duomenų lapas DDZ33DSF-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 32.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai DDZ33DSF-7DITR
DDZ33DSF7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 65 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 32.3V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 70nA @ 29.9V
Bazinės dalies numeris DDZ33
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DDZ33S-7
DDZ33S-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Sandelyje: 674014 pcs
parsisiųsti: DDZ33S-7.pdf
RFQ
DDZ31-7
DDZ31-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 31V 500MW SOD123
Sandelyje: 1342178 pcs
parsisiųsti: DDZ31-7.pdf
RFQ
DDZ33Q-7
DDZ33Q-7
apibūdinimas: DIODE ZENER SOD123
parsisiųsti: DDZ33Q-7.pdf
DDZ33-7
DDZ33-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123