DDZ33BSF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ33BSF-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ33BSF-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 31.1V 500MW SOD323F
Duomenų lapai: DDZ33BSF-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DDZ33BSF-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ33BSF-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 31.1V 500MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1829054 pcs Duomenų lapas DDZ33BSF-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 31.1V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai DDZ33BSF-7DIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 31.1V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 70nA @ 28.8V
Bazinės dalies numeris DDZ33
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DDZ33S-7
DDZ33S-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Sandelyje: 674014 pcs
parsisiųsti: DDZ33S-7.pdf
RFQ
DDZ30DSF-7
DDZ30DSF-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 29.77V 500MW SOD323F
Sandelyje: 3827412 pcs
parsisiųsti: DDZ30DSF-7.pdf
RFQ
DDZ31-7
DDZ31-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 31V 500MW SOD123
parsisiųsti: DDZ31-7.pdf
DDZ33-7
DDZ33-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
parsisiųsti: DDZ33-7.pdf
DDZ34-7
DDZ34-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 34V 500MW SOD123